Yeni Sezon Bindallı Modelleri

Yeni Sezon Bindallı Modelleri

Geçmişten günümüze gelen ve özellikle kına gecelerinde kullanılan bindallı modelleri farklı renk ve modeller ile hazırlanarak bu şekilde gelin adaylarının seçimine sunulmaktadır. Farklı detaylar öyle özellikle kol kısımları şekillendirerek bu şekilde hareketlendirme sağlanmaktadır. Asimetrik kesimler modelleri farklılaştırdığı gibi özellikle işlemeler ve etnik dokular daha yöresel bir görüntü oluşmasına yardımcı olmaktadır. Aynı şekilde daha kalın kumaş ile hazırlanmış olan kaftan modelleri de bindallı üzerine tercih edilen parçalardan biridir. Bu nedenle kına alışveriş yapılırken tercih edilecek olan kıyafet seçenekleri arasında yer almaktadır.

Nişan töreni için kıyafet seçimi yapacak olanların tercih edeceği kabarık ve gelinlik benzeri olan nişanlık farklı modeller ve renk seçenekleriyle tercihler yapılmasına yardımcı olmaktadır. Dantel veya tül gibi farklı detaylar ile şekillendirilen nişanlıklar özellikle bu güzel günde gelin adaylarının daha dikkat çekici ve ihtişamlı bir görüntüye sahip olmasına yardımcı olmaktadır.

Balık Gelinlik Modelleri

Düğün ne ya nikah için tercih edilen beyaz kabarık kıyafet seçeneklerini gelinlik adı verilerek her sezonda farklı seçenekler ile gelinlerin tercih etmesi için tasarımlar hazırlanmaktadır. Özellikle yeni sezon için tasarlanmış olan birbirinden farklı model seçenekleri bu sezonda evlenecek olan gelin adayları için farklı seçimler yapılmasını sağlamaktadır. Farklı zevklere göre tercih edilecek olan kabarık veya daha az sade model seçenekleri için kullanılan kumaşlarda oldukça önemlidir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Hayaller Dükkanı Doğum Günü Parti Malzemeleri

Hayaller Dükkanı Doğum Günü Parti Malzemeleri

Sade Abiye ve Gelinlik Modelleri

Sade Abiye ve Gelinlik Modelleri

Birbirinden Farklı Giyinme Odaları

Birbirinden Farklı Giyinme Odaları

Penye Feraceler

Penye Feraceler

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir