Konya’nın Gayrimenkul Markası: Enkay İnşaat

Konya’nın Gayrimenkul Markası: Enkay İnşaat

Konya’da inşaat sektörü hangi firmalar var deyince? ilk akla gelen Enkay İnşaat, hayata geçirdiği yeni projelerle hayatınıza renk ve değer katmaya devam ediyor. 2000 yılından beri ürettiği birçok projesinde Konya ve Karatay halkına yaşanabilir alanlar oluşturan Enkay İnşaat, ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte hoşça vakit geçireceğiniz projeler üretmeye devam edecek.

Peki, neden Enkay İnşaat… Ali Doğan ve Durali Cömert tarafından kurulan ve her geçen gün yeni projeler üreten Enkay İnşaat, onlarca konut inşa ederek binlerce aileyi ev sahibi yaptı. Konya’da İnşaat deyince ilk akla gelen firma olarak hafızalara kazınan ve sektörde söz sahibi olan Enkay İnşaat, büyük beğeni kazanan projeleriyle Konyalıların ve İlçe Halkının da güvenini kazanmıştır.

Kurumsallaşma serüvenini kısa sürede tamamlayan Enkay İnşaat, her yeni bir projelerinin tamamında yenilikçi ürünler kullanarak Konya’da İnşaat sektöründe örnek alınmaktadır. Konya Kültürüne ve geleneklerine sahip çıkan firma, Konya’da Emlak sektöründe faaliyet gösteren gayrimenkul danışmaları arasında “Kaliteli Yaşamın Mimarı” olarak da adlandırılmaktadır.

Enkay İnşaat, uzun zamandır sektördeki bilgi ve birikimini Konya’da Emlak alanında da yatırımcılarıyla paylaşmaktadır. Enkay İnşaat hakkında bilgi almak için Konya’da Emlak sektöründe faaliyet gösteren şirketler sitenin iletişim adresini kullanarak detaylı bilgi sahibi olmaktadır. Sizde İletişim bilgilerinizi sitemizdeki bloğa bırakın, hemen sizi arayıp projeleri hakkında bilgi verilsin. Uygun ve cazip fiyatlara ev sahibi olmak istiyorsanız acele edin.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

İşyerinde Banyo Olmalı

İşyerinde Banyo Olmalı

30 Dakikada Zinde ve Canlı Bir Cilde Kavuşun

30 Dakikada Zinde ve Canlı Bir Cilde Kavuşun

Silivri Evden Eve Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Silivri Evden Eve Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Kimler Rent A Car Hizmetleri Alabilir?

Kimler Rent A Car Hizmetleri Alabilir?

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.