Avukatların Çalışma Alanları Nelerdir?

Avukatların Çalışma Alanları Nelerdir?

Avukatlar, çeşitli hukuki davalar üzerinde uzmanlık yapmaktadırlar. Her avukat, her hukuki dosyayı incelemek üzerine mesleğini icra etmemektedir. Dolayısıyla, var olan problemlerinizi, bir avukata danışırken, probleminizin ne olduğu konusunda hakim olmalısınız. Veya konuya dair bilgi almak için büromuzdan, danışmanlık hizmetleri alabilir, davalarınızın hangi alanda değerlendirilmeye alındığını öğrenebilirsiniz.

İş Hukuku Davaları

Büromuz, uzmanlık alanlarını ve çalışma alanlarını farklı alanlardan oluşturmaktadır. İş hukuku avukatı Ankara konusunda, bünyemizde, yeterli sayıda avukat bulunmaktadır. Dil yeterliliğine sahip, insanlarla lisanı kuvvetli avukatlarımız, problemlerinizle yakından ilgileneceklerdir. Kontrat hazırlama sürecinde, dikkatle, özenle çalışan ekibimiz, iş hukuku davalarınıza profesyonelce bakmaktadırlar. Büromuz, farklı davaları takip etmektedir. Genel hatlarıyla şu şekilde özetleyebiliriz:

  • İş Ve Sağlık Hukuku
  • Uluslararası Sözleşmeler Hukuku
  • Ticaret Davaları
  • Fikri Mülkiyet Hakları
  • Şirketler Hukuku

Miras Hukuku

Miras hukuku avukatı Ankara hizmetlerini, il sınırları içerisinde sürdüren büromuz, aile ve miras hukuk davalarına da bakmaktadırlar. Kaliteli, deneyimli avukatlarımız, uzun yıllardır, hem uluslararası hem de ülkemizde bulunan aile sorunlarını yakından incelemektedirler. İşlerinde her zaman profesyonelliği göstermekte olan Mercantaş Hukuk Bürosu avukatları çalışma alanlarını farklı davalar üzerinden, şu şekilde belirlemektedir:

  • Miras Davaları
  • Miras İadesi
  • Miras Planlaması

Ceza Hukuku

Ceza hukuku avukatı Ankara davaları ile ilgilenen büromuz, uzun yıllardır buna vakit harcamıştır. Büyük tecrübeler sonucunda edinilen bilgiler, kazanımlar, büromuzun ceza hukuku davarlarındaki başarısını göstermektedir. Hukuk davası açma sürecinde, danışmanlık hizmetlerimizden yararlanarak, hangi evrakların ve bilgilerin toplanması gerektiğine karar verebilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Iqos Elektronik Sigara Satın Al

Iqos Elektronik Sigara Satın Al

Kat Silmesi Nedir?

Kat Silmesi Nedir?

Uygun Fiyatlı Mutfak Ekipmanları

Uygun Fiyatlı Mutfak Ekipmanları

Cephe Kaplama’ Da Kompozit Memnuniyeti

Cephe Kaplama’ Da Kompozit Memnuniyeti

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.