Avantajlı Salesforce Uygulamaları

Avantajlı Salesforce Uygulamaları

İnternet teknolojinin inanılmaz hızlı noktalara varması, bilgisayar, tablet ve akıllı cihazların milyarlarca adetlere ulaşması ve bunların birbirlerine bağlanabilmesi ve buna paralel olarakta yazılım sektörünün de çok fazla ilerlemiş olması ile bir çok uygulama ortaya çıkmıştır. Bunlardan biride Salesforce olarak bilinmektedir. 1999 yılında Mark Benioff tarafından kurulan şirketin şuan ki merkezi Amerika’nın San Francisco eyaletidir. Ve şirket öyle büyük noktalara ulaşmıştır ki çalışan sayısı 12000 kişiyi geçmiştir.

Firma olarak sürekli kendini yenileyen, yazılım uygulamalarını güncelleyen salesforce Türkiye pazarında da önemli bir kullanıcı alt yapısına sahiptir. Dünyada binlerce şirket tarafından kullanılan yazılım uygulamasının on milyonlarca kullanıcısı vardır. Firma dünyada en çok çalışılmak istenilen şirketlerden biri konumundadır. Çalışanlarına verdiği değer ve önem, kurumsal yapısı, dünya ekonomisindeki etkisi bunda önemli bir etken oluşturmuştur. Bir çok üst kuruluş ve değerlendirme kurumları tarafından defalarca en yenilikçi firma ödüllerini almıştır. Bu noktada firma yetkilileri ve çalışanları hedeflerinin çok daha fazla büyüme, çalışan memnuniyetini arttırma ve müşteri memnuniyetinin daha yukarılara taşımak olduğunu belirtmektedirler.

Birçok dünyada geçerli raporlarda da firmamın, dünyada lider konumda olan, çok fazla Pazar payına sahip ve global bir uygulama olan Crm’de salesforce crm olarak ortaya çıktığını göstermektedir. Bu uygulamalar ile müşteriler ve kullanıcılar geniş temelli ve basit yazılım uygulamalarının avantaj ve faydalarından yararlanmaktadırlar. Bu durumda pazar payına katkı sağlamaktadır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Bursa Arçelik Şubeleri

Bursa Arçelik Şubeleri

Elektronik Sigara Çeşitleri

Elektronik Sigara Çeşitleri

Mobil Oyun Yaptırma Nasıl Olur?

Mobil Oyun Yaptırma Nasıl Olur?

Kamera Sistemlerinin Hayatımızdaki Önemi

Kamera Sistemlerinin Hayatımızdaki Önemi

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.