30 Dakikada Zinde ve Canlı Bir Cilde Kavuşun

30 Dakikada Zinde ve Canlı Bir Cilde Kavuşun

Almira Hotel Termal ve SPA merkezi kişiselleştirilebilir özel alanları ile keyifli ve benzersiz bir tatil deneyimi sunuyor. Her alanı özel tasarlanmış hotel içerisinde kişiye özel sıcaklık derecesi ve masaj uygulamaları ile desteklenen hamam, Bursa spa otelleri içinde özel salonları gün içerisinde kaybedilen konforu yeniden kazandırıyor. Cilt sağlığına önem veren ve kişinin kendisini özel hissetmesini sağlayan mekanlar ile farklı ve yenilikçi bir hizmet sunuyoruz. Özel olarak oluşturulmuş buhar odası cilde detoks etkisi yaparak daha zinde ve temiz bir cilt sunuyor. Yüzde yüz nem barındıran buhar odaları cildin kaybettiği zindeliği yeniden kazandırıyor.

Gençleştirici ve Leke Giderici Cilt Bakım Maske Uygulamalarını Keşfedin!

Kişiselleştirilebilir alanları ile farkını ortaya koyan Bursa otel seçenekleri içerisinde etkin cilt bakım seansları da dikkat çekiyor. Özel olarak oluşturulmuş cilt bakım, el ve ayak bakım ve vücut bakım paketleri ile kendinizi şımartın. Aromatik yağlar ile uygulanan sistematik hareketleri cildin kaybettiği enerjiyi yeniden kazanmasını sağlıyor. Cilt temizliği için uygulanan özel Peel Of maske ile arındırıcı bir etki sunuyor. Nemlendirici ve leke açıcı özel cilt bakım uygulaması leke ve kırışıklık gidermeyi desteklerken cildin derinlemesine temizlenmesini de sağlıyor. Uygulama tamamlandığında bitki özleri ile sunulan terapi daha parlak ve kusursuz bir görüntü elde etmeyi sağlıyor.

Aloe Veralı Özel Tuz Peelingi ile Cildinizi Şımartın!

Almira otel Bursa ilinde cilt bakım uygulamalarında el ve ayak bakımı özel olarak bir yer tutuyor. Yeşil çayın antioksidan özelliği kan dolaşımını hızlandırarak yaşlılık karşıtı etki sunuyor. Özel Argan yağı ile el ve ayak bakımı cilt hücrelerine de destekliyor. Vücut bakımında en önemli nokta yaşlanma karşıtı ve cildin yapısını canlandırıcı bir performans sunabilmektir. Uygulanan özel Aloe Veralı tuz peelingi ile vücut ölü hücrelerden arınarak pürüzsüz bir görünüm elde ediyor. Selülitli alanlara yönelik uygulanan masaj ve maske teknikleri ile cildin yenilenmesi sağlanıyor. Hedefte cilde yoğun nem vererek onarıcı ve koruyucu bir etki sunabilmek yer alıyor. Uygun fiyatlı cilt bakım hizmetinden yararlanabilmek için iletişim hattı üzerinden irtibata geçerek randevu talebinizi oluşturabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

İşyerinde Banyo Olmalı

İşyerinde Banyo Olmalı

Konya’nın Gayrimenkul Markası: Enkay İnşaat

Konya’nın Gayrimenkul Markası: Enkay İnşaat

Silivri Evden Eve Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Silivri Evden Eve Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Kimler Rent A Car Hizmetleri Alabilir?

Kimler Rent A Car Hizmetleri Alabilir?

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.